Heller Oskar (Studénka 1870 - 1938 Olomouc)
Zátiší s pivoňkami, signováno a datováno vpravo uprostřed Osk. Heller 35, akvarel a běloba/papír, 36 x 44,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |